İstanbul Diş

Diş tedavilerinin ertelenmesi için o kadar çok neden var ki. Diş hekiminden korktuğu için insanlar diş tedavilerini ihmal ediyor diye bilinip söylense de biz erteleme nedenleri içerisinde fiyat konusunun olduğunu da düşünüyoruz.

İhtiyaç olan tedaviler aslında çok yüksek fiyatlı değil. Diş sorunları zamanında müdahale edildiğinde uygun fiyatlar ile çok iyi sonuçlar almak ve diş kaybetmeden sağlıklı dişler ile yaşamak mümkün. Örneğin bir diş çürüğü zamanında diş dolgusu yapılınca uzun yıllar kullanılabilmekte. Dolgu zamanında yapılmayıp ertelendiğinde ise kanal tedavisi, diş kaplama veya diş çekimi gibi daha yüksek fiyatlı ve uğraştırıcı işlemler yapılmak zorunda kalınmakta.

Amacımız diş sorunlarınız hangi boyutta olur ise olsun yol yakınken diş tedavilerinizi yaptırmanız.

Hasta olmaktan korkma geç kalmaktan kork!

 

DİS HEKİMİ BAŞARI BELGELERİ

DİŞ HEKİMİ BAŞARI BELGELERİ

İstanbul Atatürk Havalimanı yanında bulunan kliniğimiz E 5 Yan yol üzerinde ve Metrobüs durağının hemen yanındadır.

Kliniğimize Topkapı-Bahçelievler-Bakırköy Sefaköy yönünden gelecek hastalarımız:

Topkalı Avcılar istikametinde ilerleyip, Florya sapağını geçtikten sonra Cennet Yan yol tabelasını gördüklerinde E-5 yan yola girmeli ve 500 metre ileride Diş Kliniği önüne araçlarını park etmelidir.

Beylikdüzü Avcılar bölgesinden gelenler:

Beylikdüzü Bakırköy istikametinde ilerleyip, Avcılar sapağını geçtikten sonra Florya girişine ilerleyip U dönüşü yaptıklarında tekrar Avcılar yönüne ilerlemeli ve E 5 Yan yol üzerindeki Diş Kliniği önüne park etmelidirler.

Halkalı Güneşli, Başakşehir Yönünden Gelenler

Basınekspress den Avcılar Edirne yönüne girip Florya sapağını geçince Cennet Yan yol tabelasını gördüklerinde E- 5 yan yola girmeli ve 500 metre ileride Diş Kliniği önüne araçlarını park etmelidir.

×

WhatsApp veya mail ile ulaşabilirsiniz   info@drsertac.com

× WhatsApp ile randevu alın